Speciális olimpia > Olimpia - wyw.hu

Tartalom:
Talált weboldalak ebben a kategóriában: Speciális olimpia > 5 weboldal. Kategória leírása:

olimpia.wyw.hu Rendezés: PageRank szerint | Találatok szerint | Értékelés | Névsor szerint

Magyar Speciális Olimpia Szövetség

A Magyar Speciális Olimpia Szövetség 1989-óta tervezi, szervezi és bonyolítja az enyhe, középsúlyos és súlyos értelmi fogyatékossággal élő, továbbá a halmozottan fogyatékos emberek rendszeres edzés-és versenyprogramját.

Speciális olimpia: 52 aranyat nyertek a magyarok

Színpompás ünnepséggel zárult Sanghajban a XII. nyári speciális olimpia, amelyen a 68 fős magyar csapat összesen 52 aranyérmet nyert.

Magyar Speciális Olimpia Szövetség honlapja

Magyar Speciális Olimpia Szövetség hivatalos honlapja.

Három arany
Három arany

A zárónapon újabb három aranyérmet nyertek a magyarok a naganói téli speciális olimpián, így összesen 11 első helyet szereztek.

Special Olympics Public Website

Special Olympics Health Care Provider Directory Now Open to the Public ... International Day of Disabled Persons Focuses on Employment ...

Oldal leírása
olimpia.wyw.hu: Olimpia katalógus. 2008-as Olimpiai Játékok Peking. Az olimpia története, események, sportolók, Magyar olimpiai bajnokok.
Gyűjteményünkben 300 válogatott Olimpia témakörhöz kapcsolódó link közül válszthatsz!